Ak máte v hlave otázku pred kúpou bicykla aký dojazd budete mať na bicykli, ktorý sa chystáte kúpiť. Ak máte pocit, že Váš bicykel po čase stratil dojazd na jedno nabitie batérie. Alebo ak chcete vedieť ako dlho Vám vydrží batéria na plánovanej trase.
V nasledujúcej aplikácii sa môžete dozvedieť odpoveď na Vaše otázky.
Firma Bosch pre...

Každoročne sa v Čechách a na Slovensku začiatkom roka koná technické školenie pre mechanikov zmluvných predajní a servisné strediská, Giant bicyklov. Obsahom výuky je, zoznámenie sa s novinkami a technickými riešeniami pri servise bicyklov. Najväčšou obsahovou časťou školenia je v dnešnej dobe diagnostika motorov Giant SyncDrive Yamaha a servis...

Naša technológia Giant Hybrid Cycling je systém, ktorý kombinuje elektrickú energiu s ľudskou silou a vytvára ich dokonalé spojenie. Skladá sa z výkonného stredového elektromotora Giant SyncDrive Yamaha, lítiovej batérie Giant EnergyPak, sústavy senzorov Giant PedalPlus a ovládacej jednotky Giant RideControl.

Obrázky skvele doplnia obsah článku a vzbudia v čitateľoch záujem ho otvoriť. Prvý obrázok sa zároveň zobrazí aj v náhľade. Zaujímavý úvodný obrázok vám tak pomôže zvýšiť atraktivitu vášho článku.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.