SERVIS

Zameriavame sa predovšetkým na servis, diagnostiku a upgrade elektrických bicyklov. Servisujeme aj bicykle značiek, ktoré neboli kúpené u nás. Vykonávame garančné prehliadky, záručné aj po-záručné opravy, robíme diagnostiku a update firmvéru elektrických bicyklov. Riešime za zákazníka reklamácie motorov a elektrických súčastí a vybavujeme reklamácie aj bicyklov, ktoré neboli kúpené u nás. 

Zabezpečujeme servis požičovne elektrických bicyklov Turistického Informačného Centra mesta Banská Bystrica.

Podporujeme a sme tiež servisným strediskom detského cykloklubu Young Talent Cycling Team.

Ponúkame servisné služby pre rôzne značky a tipy bicyklov aj tých internetových. Robíme servis komponentov, ako sú vidlice, tlmiče, brzdy, náboje a stredové zloženia. Taktiež robíme nastavenie bŕzd, radenia, tlaku odpruženia a celkového posedu jazdca. 

V rámci upgrade bicykla ponúkame prerobenie plášťov na tubeless (bezdušové), upgrade bŕzd na účinnejšie a bezpečnejšie, upgrade elektrických komponentov, montáž integrovaných svetiel napájaných z batérie bicykla, montáž teleskopických sedloviek ovládaných z riadítok, upgrade počtu prevodov na 12 rýchlostí a prerobenie na elektronické radenie Shimano Di2 alebo SRAM AXS, montáž čipov (SPEEDBOX) do motorov na vypnutie obmedzenia rýchlosti. 

ZADARMO zákazníka naučíme ako lepšie chrániť hlavne elektrické časti bicykla pri jazde alebo prevoze. Ako sa starať o bicykel počas roka ale hlavne ako správne odložiť bicykel počas zimných mesiacov, kedy treba dať dôraz na ložiská motora a uskladnenie batérie.  Poradíme zákazníkovi s bežným domácim servisom a najčastejšími chybami, ktoré sa stávajú. 

Najčastejšie servisné úkony:

Umytie bicykla
Bezpečnostná kontrola bicykla 
Diagnostika a update firmvéru
Čistenie kontaktov: batéria, motor, displej
Výmena a nastavenie brzdových platničiek
Výmena reťaze
Nastavenie radenia
Dotiahnutie uchytenia motora
Výmena ložísk motora
Centrovanie kolies
Upgrade teleskopickej sedlovky
Montáž integrovaného osvetlenia
Montáž čipu do motora
Premazanie točivých častí a reťaze
Údržba a premazanie pruženia
Testovacia jazda

EXPRES SERVIS ELEKTRICKÉHO BICYKLA DO 24 HODÍN

Naším zákazníkom riešime servis v rámci celej SR v prípade potreby do 24 hodín. Servis je možné vykonať v prípade, že sa jedná o problém, ktorý je možné riešiť na mieste a so štandardne ponúkanými náhradnými dielmi. K štandardnej cene za servis je pripočítaná cena podľa dohody.

OBJEDNAJTE SA NA SERVIS

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Certifikovaný servis