Logo
Rýchly kontakt
(Po-Pia: 9:00-16:00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
08.01.2023
Ebike tuning, aplikácia SpeedBox App a čipy SpeedBox B.Tuning
Nový článok v ktorom priblížime výhody čipov SpeedBox B.Tuning čítať celé
01.01.2022
Dlho očakávaný produkt Bosch Nyon na našej predajni
Nový displej s GPS navigáciou Bosch Nyon (BUI350) sa konečne začal distribuovať aj keď iba v malých množstvách. Dostupný je v našom eshope. čítať celé
06.04.2022
Techonológie a novinky
Najnovší článok v Blogu o čipovaní elektrických bicyklov "Ebike tuning, čipovanie motora, odblokovanie rýchlostného limitu 25 Km/h." čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Speed tuning
  3. SpeedBox 1.0 B.Tuning pre Bosch (Smart System)

SpeedBox 1.0 B.Tuning pre Bosch (Smart System)

SpeedBox 1.0 B.Tuning pre Bosch (Smart System)

VLASTNOSTI:Obmedzovač rýchlosti: odstránenýZobrazenie na displeji: čitateľná hodnota rýchlosti, správna hodnota dráhy (po odpočte)Kompatibilný s displ... celý popis
Dostupnosť
Dodanie do 3 dní
Cena pred zľavou
319,00 €
279,00 €
232,50 €
bez DPH
ks
Kalkulačka splátok HomeCredit
Číslo produktu:SB1BT_B_1pcs_BOX
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

VLASTNOSTI:
Obmedzovač rýchlosti: odstránený
Zobrazenie na displeji: čitateľná hodnota rýchlosti, správna hodnota dráhy (po odpočte)Kompatibilný s displejom: KIOX 300
Aktivácia: mobilné aplikácie / tlačidlo WALK / + - + - / WALK +
Kompatibilný s motormi: Bosch 4. gén + Smart System
Aktivácia čipu: mobilné aplikácie / WALK / + - + -
Kompatibilný so SpeedBox App: NIE
Indikácia aktivácie/deaktivácie: ÁNO (2.5/9.9 km/h)
Nekompatibilné s elektrobicyklami, ktoré majú magnet na ventile (Bosch Rim Magnet)

Tuningový čip pre elektrobicykle s najnovšími motormi Bosch 4. generácie so Smart Systémom.

SpeedBox 1.0 umožňuje deaktiváciu obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Pri použití tuningu sa na displeji zobrazujú správne hodnoty rýchlosti do 22,2 km/h. Po prekročení 22,2 km/h je reálna rýchlosť indikovaná na posledných dvoch čísliciach displeja.

Príklad:

- 22.3 zodpovedá rýchlosti 23 km/h

- 23.1 zodpovedá rýchlosti 31 km/h

Pokiaľ chceš sledovať reálne hodnoty v celom rozsahu rýchlostí svojej jazdy, odporúčame zaobstarať SpeedBox 1.0 B.Tuning for Bosch. So SpeedBox 1.0 B.Tuning for Bosch môžeš reálne parametre z jazdy sledovať v SpeedBox App na displeji svojho telefónu.

Ako funguje SpeedBox 1.0?

Pre správnu aktiváciu všetkých funkcií SpeedBoxu je nevyhnutné po prvom zapnutí elektrobicykla po inštalácii tuningu SpeedBox vstúpiť do menu a nabehnúť na údaj obvodu kolesa vášho elektrobicykla.

Aktiváciu čipu SpeedBox 1.0 vykonáš na ovládacom paneli elektrobicykla krátkou aktiváciou funkcie WALK (pridržanie tlačidla “-”). Na displeji elektrobicykla sa zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou.

Funkciu čipu vypneš opätovnou aktiváciou funkcie WALK (pridržanie tlačidla “-”). Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rýchlostný limit 25 km/h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú funkciu walk dostupnú, alebo aktívnu. V tomto prípade môžeš aktivovať a deaktivovať tuning dvojitým prepnutím medzi dvoma režimami, teda kombináciou tlačidiel + - + -.

Pokiaľ nabíjaš svoj elektrobicykel s pripojenou batériou, môžeš ignorovať nasledujúce inštrukcie. Proces „odpočtu“ totiž prebieha skryto aj počas nabíjania. Pokiaľ obvykle odpájaš batériu zo svojho elektrobicykla za účelom nabitia, mal by si počkať a nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ SpeedBox nevykoná proces “odpočtu” po tvojej jazde. Prebiehajúci proces “odpočtu” je indikovaný narastajúcou dobou jazdy na displeji na zastavenom elektrobicykli. Hneď ako je “odpočet” dokončený, čas jazdy sa zastaví a displej elektrobicykla zobrazuje správnu prejdenú vzdialenosť. Proces “odpočtu” môže byť prerušený vypnutím elektrobicykla, alebo rozbehnutím, nijako neobmedzuje používanie tvojho elektrobicykla. Je ale nevyhnutné nechávať SpeedBox pravidelne vykonať proces "odpočtu", aby si predišiel detekcii tuningu na tvojom elektrobicykli.

SpeedBox App pre SpeedBox B.Tuning

Aplikácia SpeedBox App určená špeciálne pre SpeedBox B.Tuning používa technológiu Bluetooth na prepojenie tvojho elektrobicykla s mobilným telefónom. Po stiahnutí aplikácie a prepojení mobilu s elektrobicyklom vidíš na displeji telefónu aktuálne dáta a parametre jazdy. Jednotlivé výlety môžeš ukladať, porovnávať s priateľmi a sledovať vlastné výkony. Môžeš si tak naplno užívať jazdu a kontrolu parametrov nechať neskôr.

Možnosti aplikácie SpeedBox App:

    Ovládanie tuningu
    Nastavenie rýchlostného limitu
    Ukladanie a prezeranie dát z jázd
    Mód neviditeľného tuningu
    Diagnostika motora

 

    Fungovanie čipu SpeedBox B.Tuning nie je podmienené používaním aplikácie SpeedBox App. Ide však o skvelý doplnok, vďaka ktorému budeš mať kompletný prehľad o svojich výkonoch.

Stiahni si SpeedBox App do svojho telefónu ešte pred objednaním čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning. Vyskúšaš si demo verziu, spoznáš všetky vychytávky a zároveň sa uistíš, že je aplikácia v tvojom mobile plne funkčná. Na prepojenie s čipom SpeedBox B.Tuning je nutné, aby bol telefón vybavený verziou Bluetooth 4.0 alebo vyššou.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montáž

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá a zapojenie správne.Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám.Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž.Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

Dôležité:

Konektory samec – samica zapájaj v smere zámku. S konektormi počas zapájania neotáčaj!

 

Upozornenie

Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla.

Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

                                                                                              

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk